Mireczki minęło 4 lata od…

Mireczki minęło 4 lata od kiedy @szancik zamieścił słynny post o tym jak się wyżywić w Polsce za 100 zł miesięcznie. Ciekawi jesteście ile trzeba zapłacić dziś za te same zakupy ? XD Ja sprawdziłem.. Przypomnijmy jednak jak to wyglądało kiedyś 1kg ryżu ok.3zł 1kg makaronu ok.2,5 zł 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł 6kg […]